Strona: Zapraszamy do studiowania na Wydziale Zarządzania / Wydział Zarządzania

Zapraszamy do studiowania na Wydziale Zarządzania

2020-06-08

Wydział Zarządzania zaprasza chętnych na studia stacjonarne na następujących kierunkach:

Studia I-go stopnia:

Studia II-go stopnia:

Zapraszamy również na studia niestacjonarne na następujących kierunkach:

Studia I-go stopnia:

Studia II-go stopnia:

Informujemy, że rejestracja kandydatów w Systemie Internetowej Rekrutacji (SIR) będzie możliwa od dnia 1 lipca 2020 roku.

Szczegółowy harmonogram poszczególnych etapów postępowania rekrutacyjnego uwzględniający terminy wydania świadectw dojrzałości zostanie opublikowany w czerwcu br.

Bliższe informacje: https://rekrutacja.prz.edu.pl/rekrutacja

Dlaczego studiować na Wydziale Zarządzania PRz?

Będziesz studiować w mieście, w którym kwitnie życie studenckie (wg badań Eurostatu, Rzeszów ma największą liczbę studentów w przeliczeniu na jednego mieszkańca w całej Europie) i które jest jednym z najbezpieczniejszych miast w Polsce.

Będziesz studiować w największej uczelni w regionie.

Możesz zyskać dyplom uczelni, której absolwenci mają średnio najwyższe zarobki spośród absolwentów wszystkich uczelni w regionie (statystyki ELA – Ekonomiczne Losy Absolwentów).

Będziesz studiować na wydziale, który dysponuje największym doświadczeniem i najdłuższymi tradycjami w prowadzeniu kierunków związanych z zarządzaniem na Podkarpaciu (Wydział Zarządzania obchodził w 2018 r. 25 lat istnienia).

Zyskasz wiedzę multidyscyplinarną, dającą Ci możliwość elastycznego dostosowywania się do wyzwań nieustannie zmieniającego się rynku pracy.

Damy Ci solidną dawkę wiedzy z zakresu teorii rynku i organizacji, która będzie przydatna zarówno w organizacji, w której podejmiesz pracę, jak i w firmie, którą stworzysz.

Wyposażymy Cię w wiedzę praktyczną, podczas ćwiczeń i zajęć projektowych prowadzonych przez naukowców i przez dydaktyków - praktyków.

Zapewniamy Ci udział w laboratoriach i stażach, które pozwolą Ci zyskać doświadczenie praktyczne.

Damy Ci szansę wyjechania na wymianę zagraniczną w ramach Programu Erasmus + by poznać odmienną kulturę, zyskać szerszą wiedzę, lepiej poznać język, stworzyć cenne kontakty i… połączyć studiowanie z przygodą.

Będziesz brać udział w życiu studenckim PRz, w tym w licznych eventach, które odbywają się na miasteczku PRz (Rzeszowskie Juwenalia, Nocne Spotkanie z Reklamą, imprezy integracyjne itp.).

Będziesz realizować Swoje pasje lub zyskasz nowe, dzięki Centrum Fizjoterapii i Sportu PRz, Akademickiemu Zespołowi Pieśni i Tańca Połoniny, czy Akademickiemu Chórowi PRz.

Zyskasz szansę na inicjatywę, realizację kreatywnych pomysłów i bycie aktywnym – w Samorządzie Studenckim, Kołach Naukowych, podczas konferencji i licznych wydarzeń realizowanych na Wydziale Zarządzania.

Wydział w liczbach

• 27 lat historii i doświadczeń,
  • 6 kierunków studiów I stopnia,
  • 4 kierunki studiów II stopnia,
  • 5 kierunków studiów podyplomowych,
  • 01.10.2019 r., na wszystkich kierunkach, studiowało u nas 3308 studentów,
  • 151 pracowników naukowych i naukowo-dydaktycznych,
  • 9 profesorów i 22 doktorów habilitowanych,
  • 4 katedry i 6 zakładów,
  • 18 laboratoriów,
  • 55 uczelni partnerskich PRz na całym świecie,
  • kilkaset firm partnerskich,
  • 13 Kół Naukowych,
  • 2 Zeszyty Naukowe.

W roku 2018 otwarto nowoczesny budynek WZ (usytuowany obok istniejącego już budynku S). Obiekt mieści m.in. salę laboratoryjną, trzy sale ćwiczeń, salę seminaryjno-konferencyjną dla 50 osób, salę seminaryjną dla 14 osób oraz pomieszczenia dziekanatów. Budynek jest w pełni dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.