24 Mar

Warto sprawdzić termin naborów do konkursów na projekty badawcze

24-03-2020 r.
Prodziekan WZ ds. rozwoju i kontaktów z gospodarką dr hab. Mariusz Ruszel, prof. PRz, zachęca nauczycieli akademickich WZ do zapoznania się z terminami naborów do konkursów na projekty badawcze.
23 Mar

IX Edycja Konkursu o Nagrodę Przewodniczącego Komisji Nadzoru Finansowego

23-03-2020 r.
Weź udział w IX Edycji Konkursu o Nagrodę Przewodniczącego KNF. W konkursie mogą wziąć udział autorzy prac doktorskich w j. polskim, na podstawie których nadano stopień doktora w RP w 2019 r.

20 Mar

Odroczenie obowiązku wnoszenia opłat za studia do dnia 30 kwietnia 2020 roku

20-03-2020 r.
Rektor Politechniki Rzeszowskiej w roku akademickim 2019/2020 odracza obowiązek wnoszenia opłat za studia do dnia 30 kwietnia 2020 roku.
20 Mar

Konkursowa propozycja sprawdzenia, czy audyt to Twoja bajka

20-03-2020 r.
Audit OdyssEY to konkurs dla studentów – odkryjesz wszystkie oblicza biznesu i nauczysz się jak sprawiać, by działał lepiej. Czekają historie zza kulis spotkań na szczycie, nieoczekiwane zwroty akcji.

17 Mar

Komunikat dotyczący odbioru informacji wysyłanych drogą mailową

17-03-2020 r.
Uwaga studenci WZ –otrzymaliśmy sygnały, że wystąpiły nieliczne sytuacje, iż informacje od wykładowców nie trafiły do Państwa studenckiej skrzynki odbiorczej, a znalazły się w spamie.
16 Mar

PILNY komunikat dziekana Wydziału Zarządzania dla studentów WZ

16-03-2020 r.
Dziekan WZ informuje, że załatwianie wszelkich spraw, które nie wymagają osobistego kontaktu z dziekanatami i władzami WZ należy prowadzić za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonicznie.

11 Mar

Pierwsze posiedzenia Rad dyscyplin

11-03-2020 r.
11 marca, w obecności rektora PRz prof. dra hab. inż. Tadeusza Markowskiego, odbyły się na Wydziale pierwsze zebrania Rady dyscypliny nauki o zarządzaniu i jakości, Rady dyscypliny ekonomia i finanse
11 Mar

Wykład otwarty zostaje ODWOŁANY!!!

11-03-2020 r.
ODWOŁUJEMY wykład otwarty „Innowacyjne rozwiązania w towarowym transporcie kolejowym – trendy i transformacja sektora”, który miał zacząć się 12 marca o godz. 11.00.

Archiwum wiadomości