Strona: Q&A / Wydział Zarządzania

Q&A

2021-10-08

1.

Student: "Na początku czerwca otrzymałem od Pani w kopercie zwrotnej podpisane skierowanie. Czy nie powinienem otrzymać jeszcze jakiejś umowy?"

Kierownik Praktyk: W przypadku studentów, którzy ubiegali się o zaliczenie pracy zawodowej / stażu w poczet praktyki, po uzyskaniu zgody Pani Prodziekan, otrzymują skierowanie. Oświadczenie i pismo do Pani Prodziekan (wraz z wyrażoną zgodą Pani Prodziekan) pozostaje w dokumentacji u kierownika praktyk.
2.
Student: Kto wystawia ocenę z praktyk na załączniku nr 6 Informacja o efektach uczenia się  w zakresie wiedzy, umiejętności i kompetencji społecznych  określonych w programie studiów dla zajęć praktyka zawodowa?
Kierownik Praktyk:: Ocenę na załączniku nr 6 wystawia osoba odpowiedzialna za realizację praktyk ze strony zakładu pracy.
3.
Student: Kiedy i w jaki sposób mogę dostarczyć dokumenty po zakończonych praktykach?
Kierownik Praktyk:: Do 25 października 2021 roku należy złożyć wymagane dokumenty (oprawione w koszulkę i włożone do koperty A4).

Sposoby dostarczenia dokumentów:

1. Starosta roku może wszystkie lub większość dokumentów dostarczyć w godzinach mojego dyżuru. Aktualny termin dyżurów znajdą Państwo na stronie https://agnieszkaz.v.prz.edu.pl/konsultacje. Proszę o wcześniejsze ustalenie terminu dostarczenia dokumentów.
  2. Dokumenty można wrzucić do skrzynki przy portierni w budynku S.

Proszę je umieszczać w kopertach format A4,którą należy opisać zgodnie ze wzorem:

Imię Nazwisko: (Jan Kowalski)

Kierunek studiów: (Zarządzanie)

Stopień studiów: (I stopień)

Rodzaj studiów: (stacjonarne/niestacjonarne)

1. W uzasadnionych przypadkach gdy student nie ma możliwości dostarczenia dokumentów do budynku S lub staroście może je przesłać pocztą na adres:

dr Agnieszka Zielińska, Wydział Zarządzania, Al. Powstańców Warszawy 10, bud. S, 35-959 Rzeszów z dopiskiem "Praktyki Zarządzanie".