Strona: Druga edycja Dyplomowej Sesji Posterowej POSTER MASTER / Wydział Zarządzania

Druga edycja Dyplomowej Sesji Posterowej POSTER MASTER

2024-06-17
, red.  Witold Mazur
Ruszamy z drugą edycją Dyplomowej Sesji Posterowej POSTER MASTER

Ruszamy z drugą edycją Dyplomowej Sesji Posterowej POSTER MASTER.

Dyplomowa Sesja Posterowa POSTER MASTER  ma na celu prezentację wyników badań uzyskanych przez studentów podczas realizacji dyplomowych prac magisterskich. Prezentacji towarzyszy Konkurs, w trakcie którego nagrodzone zostaną najciekawsze prace dyplomowe. Szczegóły znajdują się w Regulaminie.
Aby wziąć udział w Konkursie należy przygotować plakat w formacie PDF  (formatka w załączeniu) - układ pionowy, rozmiar B1: 100 cm wysokość, 70 cm szerokość) i wersję elektroniczną przesłać na adres PM_WZ@prz.edu.pl

Wydruk najlepszych prac będzie realizowany przez Wydział Zarządzania.
Szczegóły dostępne są w Regulaminie Konkursu.

Na prośbę studentów przedłużono termin nadsyłania plakatów do 22.06.2023 r.

Informacji udziela prodziekan ds. kształcenia Justyna Stecko (jstecko@prz.edu.pl)

O pierwszej edycji możecie przeczytać w aktualnościach WZ:

Zapraszamy serdecznie do udziału w konkursie".