Strona: POSTER MASTER – ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU / Wydział Zarządzania

2023-07-04
, red.  Justyna Stecko
POSTER MASTER – ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU,

28 czerwca 2023 r. o godz. 11:00 na Wydziale Zarządzania odbył się finał pierwszej edycji konkursu „Dyplomowa Sesja Plakatowa POSTER MASTER”.

Cel akcji

Dyplomowa Sesja Plakatowa POSTER MASTER miała na celu prezentację wyników badań uzyskanych przez studentów podczas realizacji dyplomowych prac magisterskich.

Do gremiów oceniających należeli:

• Komisja Konkursowa,
  • Studenci  II roku studiów II stopnia.

Komisja Konkursowa wyłoniła laureatów I, II i III miejsca:

• I nagroda – pani Natalia Pszonka
  • II nagroda – pani Karolina Rojek
  • III nagroda – pan Arkadiusz Nowak

Studenci w głosowaniu wyróżnili pracę pani Karoliny Rojek.

Nagrody w Konkursie POSTER MASTER 2023 mogliśmy wręczyć dzięki Partnerom przedsięwzięcia, którymi byli  Fundacja Rozwoju Politechniki Rzeszowskiej oraz OPTeam.

Wszystkim zaangażowanym serdecznie dziękujemy za udział i pracę włożoną w realizację konkursu.