Strona: Za nami pierwsze obrony w semestrze letnim 2021/2022 / Wydział Zarządzania

Za nami pierwsze obrony w semestrze letnim

2022-06-27
, red.  Iwona Oleniuch
Absolwenci z dziekan WZ dr hab. Beatą Zatwarnicką-Madurą, prodziekan WZ dr Justyną Stecko i prorektorem PRz prof. dr. hab. Grzegorzem Ostaszem, zdjęcie udostępnione przez dziekanat WZ

Od środy 22 czerwca 2022 r. na Wydziale Zarządzania PRz trwają obrony prac licencjackich i magisterskich. Jako pierwsi do obron podeszli dyplomanci kierunków zarządzanie i bezpieczeństwo wewnętrzne.

W kolejnych dniach następne grupy studentów będą walczyć o tytuł absolwentów, broniąc napisanych prac oraz odpowiadając na pytania z toku studiów. Wszystkim życzymy powodzenia i tego by stres, który zawsze towarzyszy tak istotnym wydarzeniom, był dla nich mobilizujący.

Pierwszym absolwentom serdecznie gratulujemy uzyskanych stopni i niecierpliwie czekamy na kolejnych.

Oferta dla absolwentów

Absolwentom studiów licencjackich przypominamy, że trwa właśnie rekrutacja na studia magisterskie.

Absolwentów studiów II stopnia już dzisiaj zapraszamy na uroczystość Graduacji, która odbędzie się w dniu 23 października 2022 r. (o szczegółach będziemy informować w Aktualnościach).

Wszystkich absolwentów zapraszamy na studia podyplomowe prowadzone na naszym wydziale.