Strona: Rekrutujemy na pięć kierunków studiów / Wydział Zarządzania

Rekrutujemy na pięć kierunków studiów

2022-06-23
, red.  Iwona Oleniuch
Grafika informująca o rekrytacji, graf. Arkadiusz Surowiec

Od 1 czerwca 2022 r. trwa rejestracja kandydatów na studia w Systemie Internetowej Rekrutacji (SIR) Politechniki Rzeszowskiej.

Oferta Wydziału Zarządzania

Wydział Zarządzania oferuje studia stacjonarne i niestacjonarne na kierunkach:

Studia I-go stopnia:

Studia II-go stopnia:

Prowadzone przez nas kierunki od lat zajmują wysokie pozycje na listach rankingowych, w tym również w prestiżowym rankingu kierunków studiów Perspektywy, biorącym pod uwagę perspektywy zatrudnienia i wysokość zarobków absolwentów kierunku, potencjał akademicki, dydaktyczny i naukowy oraz stopień umiędzynarodowienia uczelni.
Tegoroczne zestawienie można sprawdzić na stronie Perspektywy 2022.

Dodatkowe informacje

Szczegółowe informacje o rekrutacji na kierunki Wydziału Zarządzania można śledzić na stronie wydarzenie #WybieramWZ na fb.

Informacje o procesie rekrutacji na wszystkie kierunki Politechniki Rzeszowskiej, ale także o tym dlaczego warto wybrać PRz, co oferuje studentom Rzeszów i jakie kierunki studiów podyplomowych przygotowaliśmy dla naszych absolwentów znajdziecie Państwo na stronie rekrutacji.

Zapisy na studia będą prowadzone do dnia:

• stacjonarne I stopnia – 11 lipca 2022 r.
  • niestacjonarne I stopnia – 14 września 2022 r.
  • stacjonarne II stopnia 14 września 2022 r.
  • niestacjonarne II stopnia – 14 września 2022 r