Strona: Wydział Zarządzania / Strona: 26

20 Mar

Międzynarodowa konferencja na Kazachskim Uniwersytecie Narodowym Al-Farabi

20-03-2023 r.
Międzynarodowa konferencja pt.: “The paradigm of sustainable economic development in the context of global change: challenges, consequences, opportunities” odbędzie się w dniach 11-12 kwietnia 2023 r.
17 Mar

Program stażowy TFLF-PGZ

17-03-2023 r.
Trwa rekrutacja do prestiżowego programu stażowego dla polskich studentów – Transatlantic Future Leaders Forum.

16 Mar

Ogólnopolska Studencka Konferencja Naukowa pt.: „Zarządzanie i Turystyka XXI...

16-03-2023 r.
Studenckie Koło Naukowo-Badawcze Turystyki „Tuptuś” działające na Wydziale Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej zaprasza na Ogólnopolską Studencką Konferencję Naukową.

Warsztaty z Excela z Maciejem Hadławem

15-03-2023 r.
Studenckie Koło Naukowe Rachunkowości ASSETS zaprasza wszystkich zainteresowanych na warsztaty MS Excel.

15 Mar

Ty też chodź po swoje wszystko i aplikuj do EY!

15-03-2023 r.
Na studentów i absolwentów czekają oferty pracy i praktyk w niemal każdym zespole EY.

Akademickie Mistrzostwa Menedżerskie

15-03-2023 r.
Akademickie Mistrzostwa Menedżerskie to praktyczny konkurs biznesowy dla studentów z całej Polski.

14 Mar

Zdalne kursy na Wydziale Zarządzania

14-03-2023 r.
W dniu 14 marca 2023 r. na Wydziale Zarządzania rozpoczęła się rekrutacja na kursy zdalne poszerzające wiedzę i umiejętności z zakresu najnowszych technologii.
14 Mar

Członkinie SKNR "ASSETS" uczestniczyły w XIV Ogólnopolskich Dniach Rachunkowości

14-03-2023 r.
W dniach 7 - 8 marca 2023 roku w Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach odbyły się XIV Ogólnopolskie Dni Rachunkowości. Tematem przewodnim konferencji były „Problemy współczesnej rewizji finansowej”.

Archiwum wiadomości