Strona: Wydział Zarządzania / Strona: 24

06-04-2023 r.
Życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych
04 Kwi

Wykład otwarty pt.: "Wodór jako szansa dla dekarbonizacji gospodarki"

04-04-2023 r.
3 kwietnia 2023 r. SKN „Eurointegracja” zorganizowało wykład otwarty pt. „Wodór jako szansa dla dekarbonizacji gospodarki”, który przedstawił Tomoho Umeda.

03 Kwi

Trzecie miejsce w kategorii praca inżynierska w prestiżowym konkursie PLL LOT

03-04-2023 r.
Inż. Jakub Zboch, którego promotorem pracy była dr Marzena Hajduk-Stelmachowicz, zajął III miejsce w konkursie organizowanym przez PLL LOT.
02 Kwi

Drużyna Wydziału Zarządzania wygrała turniej w Futsalu

02-04-2023 r.
Drużyna Wydziału Zarządzania wygrała Międzywydziałowy Turniej Politechniki Rzeszowskiej w Futsalu.

01 Kwi

Wykład pt.: "Obligatoryjne i fakultatywne ubezpieczenia w ZUS"

01-04-2023 r.
20 marca 2023 r. Studenckie Koło Naukowe Rachunkowości ASSETS zorganizowało wykład otwarty dotyczący obligatoryjnych i fakultatywnych ubezpieczeń w ZUS.
31 Mar

Zajęcia w ramach działania "Z technikum na politechniki"

31-03-2023 r.
Na Wydziale Zarządzania odbywają się zajęcia dla uczniów szkół średnich w ramach projektu Politechniczna Sieć VIA CARPATIA im. Prezydenta RP L. Kaczyńskiego - działanie „Z technikum na politechniki".

31 Mar

Wydarzenie na Wydziale Zarządzania pt. "Wydziałowe szukanie jajek wielkanocnych"

31-03-2023 r.
Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych, Wydziałowy Samorząd Studencki zaprasza na wydarzenie pt. "Wydziałowe szukanie jajek wielkanocnych".
30 Mar

Wykład otwarty pt.: "Wodór jako szansa dla dekarbonizacji gospodarki"

30-03-2023 r.
Studenckie Koło Naukowe "Eurointegracja" zaprasza na wykład otwarty pt. "Wodór jako szansa dla dekarbonizacji gospodarki", który odbędzie się 3 kwietnia 2023 r. w godzinach 14.00 – 15.30 w sali S1.

Archiwum wiadomości