Strona: Obrona prac na studiach podyplomowych - kierunek Project Manager / Wydział Zarządzania

Obrona prac na studiach podyplomowych - kierunek Project Manager

2020-02-04

W dniu 2 lutego 2020 r. na Wydziale Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej odbyły się obrony prac dyplomowych przygotowanych w ramach II edycji studiów podyplomowych Project Manager. Studenci w trakcie dwóch semestrów pracowali w zespołach nad czterema interesującymi projektami, doskonaląc w ten sposób kompetencje w zakresie zarządzania projektem oraz kształtowania organizacyjnego sprzyjającego realizacji projektów. Przyjęta formuła kształcenia pozwoliła także na doskonalenie kompetencji związanych z organizacją pracy oraz komunikacją w zespole. Dała również możliwość intensywnej wymiany doświadczeń z różnych branż, co wielokrotnie owocowało kreatywnym podejściem do wyzwań stawianych przez przygotowywane przez studentów projekty.

Wszystkim absolwentom studiów podyplomowych na kierunku Project Manager dziękujemy za zaufanie, jakim nas obdarzyli. Życzymy wielu sukcesów w dalszym rozwoju zawodowym.

Przypominamy również, że aktualnie trwa rekrutacja na IV edycję studiów podyplomowych na kierunku Project Manager. Więcej informacji na ten temat można znaleźć na stronie https://wz.prz.edu.pl/aktualnosci/podyplomowe-rekrutacja-466.html