Strona: Jeszcze tylko przez 2 tygodnie można raejestrować się na uroczystą Graduację / Wydział Zarządzania

Jeszcze tylko przez 2 tygodnie można rejestrować się na uroczystą Graduację

2022-09-11
, red.  Iwona Oleniuch
Grafika informująca o wydarzeniu, graf. Arkadiusz Surowiec

Dziekan Wydziału Zarządzania PRz – dr hab. Beata Zatwarnicka-Madura, prof. PRz  – zaprasza absolwentów studiów II stopnia na uroczystość Graduacji, która odbędzie się w niedzielę 23 października 2022 r.

Uczestnictwo w Graduacji jest możliwe po spełnieniu następujących wymogów:

• obrona pracy magisterskiej do 30 września 2022 r.
  • złożenie deklaracji uczestnictwa w formularzu dostępnym na stronie: https://graduacjawz.prz.edu.pl/ – termin upływa 30 września 2022 r.

Dodatkowe informacje

Udział w Graduacji jest bezpłatny. Na uroczystość można zaprosić osoby towarzyszące.

Bieżące informacje – w tym dokładna godzina rozpoczęcia uroczystości oraz budynek i sala – będą przesyłane pocztą elektroniczną na adres podany przez Państwa w deklaracji uczestnictwa.

Warto również dołączyć do wydarzenia na jego stronie na Fabebook'u, gdzie przed uroczystością pojawią się informacje szczegółowe.

Kontakt mailowy z organizatorami: graduacjawz@prz.edu.pl

Więcej na temat samej uroczystości można przeczytać w aktualności z dnia 5 lipca 2022 r.