Strona: Graduacja absolwentów studiów magisterskich - zaproszenie / Wydział Zarządzania

Graduacja absolwentów studiów magisterskich - zaproszenie

2022-07-05
, red.  Iwona Oleniuch
Grafika informująca o wydarzeniu, graf. Arkadiusz Surowiec

Dziekan Wydziału Zarządzania PRz – dr hab. Beata Zatwarnicka-Madura, prof. PRz  – zaprasza absolwentów studiów II stopnia na uroczystość Graduacji, która odbędzie się w niedzielę 23 października 2022 r.

Miło nam poinformować, że po przerwie wywołanej pandemią, Wydział Zarządzania powraca do tradycji organizacji corocznej Graduacji, czyli uroczystości oficjalnego pożegnania absolwentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych II stopnia.

O Graduacji

Graduacja to szczególne wydarzenie, podczas którego absolwenci studiów magisterskich odbierają imiennie gratulacje od władz wydziału i uczelni. Warto przypomnieć, że tradycję tę na Politechnice Rzeszowskiej zapoczątkował właśnie Wydział Zarządzania, a pomysłodawcami byli: prof. dr hab. Grzegorz Ostasz – prorektor PRz ds. studenckich oraz dr hab. Beata Zatwarnicka-Madura, prof. PRz i dziekan WZ.

Uroczystość jest zawsze pełna wzruszeń, wspomnień i radości. To okazja do spotkania z gronem przyjaciół ze studiów, którzy jako absolwenci często rozpierzchają się po świecie. To także możliwość by świętować kolejny – niezwykle ważny – etap w życiu, wraz z rodziną i innymi osobami towarzyszącymi, które zazwyczaj uczestniczą w Graduacji wraz z absolwentami.

Po zakończeniu oficjalnej części wydarzenia, istnieje możliwość wykonania zdjęć grupowych, a także indywidualnych z promotorem, znajomymi czy rodziną, w todze i w birecie, które zapewnia wydział.

Graduacja jest niewątpliwie wydarzeniem, które na zawsze pozostaje w pamięci!
O tym, jak wygląda to święto i jakie budzi emocje można przeczytać i obejrzeć na fotografiach z jubileuszowej X edycji, która odbyła się w 2019 r. - relacja w Aktualnościach WZ.

Uczestnictwo w Graduacji jest możliwe po spełnieniu następujących wymogów:

• obrona pracy magisterskiej do 30 września 2022 r.
  • złożenie deklaracji uczestnictwa w formularzu dostępnym na stronie: https://graduacjawz.prz.edu.pl/ – termin upływa 30 września 2022 r.

Dodatkowe informacje

Udział w Graduacji jest bezpłatny. Istnieje możliwość zaproszenia na ceremonię osób towarzyszących.

Bieżące informacje – w tym dokładna godzina rozpoczęcia uroczystości oraz budynek i sala – będą przesyłane pocztą elektroniczną na adres podany przez Państwa w deklaracji uczestnictwa.

Warto również dołączyć do wydarzenia na jego stronie na Fabebook'u, gdzie przed uroczystością pojawią się informacje szczegółowe.

Kontakt mailowy z organizatorami: graduacjawz@prz.edu.pl