Strona: Dziekan WZ dr hab. Beata Zatwarnicka-Madura, prof. PRz, była gościem Telewizji Rzeszów / Wydział Zarządzania

2023-07-05
, red.  Sławomir Stec
„Gość Telewizji Rzeszów",

W dniu 13 czerwca 2023 r. Dziekan Wydziału Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza dr hab. Beata Zatwarnicka-Madura, prof. PRz, była gościem Telewizji Rzeszów w ramach autorskiego programu redaktor Ilony Małek pt.: „Gość Telewizji Rzeszów”.

Głównym tematem programu były obchody 30-lecia Wydziału Zarządzania. Podczas kilkunastominutowej rozmowy, została przedstawiona historia wydziału, a także obecne realia jego funkcjonowania.

Na koniec Pani Dziekan zaprosiła wszystkich absolwentów na Galę Absolwentów, która odbędzie się 21 września 2023 r. w Hotelu Hilton Garden INN Rzeszów.

Zapraszamy do obejrzenia materiału video.