Strona: Zaproszenie na obchody 30-lecia Wydziału Zarządzania / Wydział Zarządzania

Zaproszenie na obchody 30-lecia Wydziału Zarządzania

2023-06-15
, red.  Kinga Oszust, Sławomir Stec
Zaproszenie na obchody 30-lecia Wydziału Zarządzania - dr hab. Beata Zatwarnicka-Madura, prof. PRz

W tym roku świętujemy 30-lecie Wydziału Zarządzania. W związku z tym zaplanowano szereg wydarzeń oraz aktywności, które będą stanowić okazję do wspólnych spotkań. Główne obchody Jubileuszu Wydziału Zarządzania odbędą się w dniach 21 i 22 września 2023 r. Zapraszamy wszystkich pracowników, absolwentów oraz przyjaciół Wydziału do świętowania z nami 30. urodzin.

Od czego wszystko się zaczęło?

Historia Wydziału rozpoczęła się w dniu 25 marca 1993 r., gdy Senat Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza, obradując pod przewodnictwem JM Rektora prof. dr. hab. inż. Stanisława Kusia, podjął uchwałę o utworzeniu Wydziału Zarządzania i Marketingu (jako piątego z wydziałów Politechniki). Wydział powołano do życia w dniu 3 sierpnia 1993 r. zarządzeniem nr 20 Ministra Edukacji Narodowej w sprawie zmian organizacyjnych w Politechnice Rzeszowskiej.

O Konferencji

W dniach 21-22 września 2023 r. odbędzie się Konferencja Naukowa pt.: „Kierunku rozwoju współczesnego zarządzania w nauce i biznesie”. Celem konferencji jest integracja środowiska naukowego oraz praktyków biznesu zainteresowanych współczesnymi wyzwaniami dla zarządzania i ekonomii, a także stworzenie klimatu do wielowymiarowej i interdyscyplinarnej dyskusji naukowej oraz wymiany dobrych praktyk. O niezwykłości i konferencji świadczą między innymi wspaniali mówcy, naukowcy i praktycy, którzy wystąpią podczas inauguracji w pierwszym dniu. Zapraszamy do śledzenia wydarzenia związanego z konferencją na naszym profilu społecznościowym, na którym publikowane będą bieżące komunikaty, a także będzie można powiadomić lub zaprosić swoich znajomych do udziału w konferencji.

O Gali Absolwenta

Z okazji 30-lecia Wydziału Zarządzania odbędzie się także pierwsza w historii jednostki Gala Absolwenta. Już 21 września 2023 r. spotkamy się w Hotelu Hilton Garden Inn Rzeszów by podtrzymać i odświeżyć cenne znajomości z czasów studiów.

Chcemy dotrzeć do jak największego grona naszych Absolwentów, dlatego też zwracamy się do Państwa z prośbą o rozpowszechnienie tej informacji wśród swoich byłych studentów, seminarzystów oraz kolegów i koleżanek. W tym celu utworzyliśmy wydarzenie na naszych profilach społecznościowych FB oraz Linkedin, na których publikowane będą najświeższe informacje na temat stanu przygotowań do gali, a także będzie można zaprosić swoich znajomych do udziału w jubileuszu.

Zapraszamy do wspólnego świętowania i tworzenia nowych wspomnień!