Strona: Zajęcia terenowe studentów II roku kierunku logistyka / Wydział Zarządzania

Zajęcia terenowe studentów II roku kierunku logistyka

2023-10-26
, red.  Bożena Kusz, Sławomir Stec
Zajęcia terenowe studentów II roku kierunku logistyka,

W dniu 25.10.2023 r. grupa studentów II roku kierunku logistyka wraz z opiekunem dr inż. Bożeną Kusz, udała się na spotkanie z ekspertami w dziedzinie logistyki. Miejscem spotkania była Spółdzielnia Producentów Zbóż i Rzepaku "FARMER" w Wietlinie Trzecim. Gospodarze, czyli Władysław Fedan — Prezes Zarządu oraz Zbigniew Koba — Dyrektor ds. Handlowych podzielili się wiedzą na temat funkcjonowania firmy, która zajmuje się skupem, magazynowaniem oraz spedycją surowców rolnych. Podczas zwiedzania firmy można było zobaczyć, jak wygląda skup zbóż i pobieranie prób jakościowych oraz nowoczesna baza magazynowa.

Wyjazd został sfinansowany ze środków Politechnicznej Sieci Via Carpatia im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego.