Strona: XXI Ogólnopolska Konferencja Naukowa Lwy Rachunkowości / Wydział Zarządzania

XXI Ogólnopolska Konferencja Naukowa Lwy Rachunkowości

2024-03-05
, red.  Jakub Wiatr, Sławomir Stec
XXI Ogólnopolska Konferencja Naukowa Lwy Rachunkowości,

Studenckie Koło Naukowe Rachunkowości ASSETS działające przy Wydziale Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej ma zaszczyt zaprosić na XXI Ogólnopolską Konferencję Naukową Lwy Rachunkowości, która w tym roku odbędzie się w wirtualnym formacie na platformie Microsoft Teams, w dniach 16 - 17 maja 2024 roku.

To wyjątkowe wydarzenie jest otwarte dla wszystkich, którzy podzielają naszą pasję do rachunkowości i pragną pogłębić swoją wiedzę w tej dziedzinie. Konferencja będzie okazją do zapoznania się z najnowszymi trendami i badaniami, a także do wymiany doświadczeń z ekspertami i praktykami z całego kraju.

Zapisy i Terminy

• Zapisy na Konferencję: Prosimy o dokonanie rejestracji poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego pod tym linkiem do 10 marca 2024 roku.
  • Przesyłanie Prac: Uczestnicy zainteresowani prezentacją swoich prac naukowych proszeni są o przesłanie gotowych materiałów do 24 marca 2024 roku.

ASSETS COMPETITION

Nie przegap także szansy na udział w emocjonującym konkursie wiedzy ASSETS COMPETITION, który rozegrany zostanie 17 maja, w ostatni dzień konferencji. To doskonała okazja do sprawdzenia swoich umiejętności i zdobycia cennych nagród. Zapisy na konkurs odbywają się poprzez osobny formularz zgłoszeniowy, dostępny pod tym linkiem do 10 maja 2024 roku.

Dołącz do Nas!

Nie przegap tej niepowtarzalnej okazji do pogłębienia swojej wiedzy i poszerzenia sieci kontaktów profesjonalnych. Czekamy na uczestników, którzy podzielają naszą pasję do rachunkowości i pragną na własne oczy zobaczyć, co nowego dzieje się w tej dynamicznie rozwijającej się dziedzinie.

Studenckie Koło Naukowe Rachunkowości ASSETS wraz z Wydziałem Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej zaprasza serdecznie na to wyjątkowe wydarzenie. Do zobaczenia online!