Strona: Spotkanie z ekspertami Powiatowego Urzędu Pracy w Rzeszowie: Jak uzyskać wsparcie na rozpoczęcie działalności gospodarczej? / Wydział Zarządzania

2024-01-19
, red.  Sławomir Stec
Spotkanie z ekspertami Powiatowego Urzędu Pracy w Rzeszowie,

Serdecznie zapraszamy studentów ostatniego roku studiów (pierwszego lub drugiego stopnia) na wyjątkowe spotkanie z Iwoną Pruchnicką i Anną Wajdą, przedstawicielkami Powiatowego Urzędu Pracy w Rzeszowie. Wydarzenie to będzie miało na celu przedstawienie możliwości uzyskania wsparcia finansowego na uruchomienie własnej działalności gospodarczej.

To spotkanie stanowi doskonałą okazję dla młodych przedsiębiorców i tych, którzy marzą o założeniu własnej firmy, do zdobycia cennych informacji i wskazówek od doświadczonych profesjonalistów. Dyskusja skupi się na różnych aspektach finansowego wsparcia, które może być kluczowe w początkowej fazie uruchamiania działalności.

Szczegóły spotkania

• Data: 23 stycznia 2024 r. (wtorek)
  • Godzina: 12:15
  • Miejsce: Budynek S, sala S-4

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych studentów do wzięcia udziału w tym spotkaniu. Jest to unikalna szansa, aby uzyskać bezpośrednie odpowiedzi na pytania dotyczące finansowania przedsięwzięć gospodarczych.

O Powiatowym Urzędzie Pracy w Rzeszowie

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie od lat aktywnie wspiera mieszkańców regionu w zakresie zatrudnienia, szkoleń oraz rozwoju przedsiębiorczości. Organizacja ta jest znana z oferowania kompleksowych usług doradczych, szkoleniowych oraz finansowych, mających na celu promowanie aktywności zawodowej i ekonomicznej w regionie.