Strona: Spotkania, konkursy, pokazy - DNI WYDZIAŁU ZARZĄDZANIA / Wydział Zarządzania

Spotkania, konkursy, pokazy - DNI WYDZIAŁU ZARZĄDZANIA

2017-03-16
, red.  Piotr Cyrek. Fot. Arkadiusz Surowiec

DNI WYDZIAŁU ZARZĄDZANIA

15 marca 2017 r. to dzień nietypowy dla studentów Wydziału Zarządzania PRz. W ramach DNI WYDZIAŁU ZARZĄDZANIA przygotowano mnóstwo imprez, wykładów, warsztatów, pokazów. Samorząd studencki PRz sprawił, że budynek S praktycznie przez cały dzień był oblegany przez studentów nie tylko Wydziału Zarządzania.

Działo się tak wiele, że trudno o wszystkim wspomnieć, wymieńmy więc jedynie, że można było dowiedzieć się, jak szybko i fachowo wypełnić PIT, zobaczyć pokaz samoobrony i manewry strzelców, funkcjonowała strefa przedsiębiorcy Deloitte, czynne były stoiska partnerów wydarzenia oraz studenckich kół naukowych. Otwarte było laboratorium kryminalistyczne, przygotowany do odpowiedzi na różne pytania był trener personalny.

Można było również ocenić ryzyko współpracy z potencjalnym klientem, dowiedzieć się, na czym polegają nowoczesne finanse i stworzyć doskonałe CV, które na pewno przyda się zwłaszcza przy aplikowaniu do pierwszej pracy.

Wieczorem zabawiali wszystkich Tomasz Kołecki, Michał Leja oraz Włodek Markowicz.