Strona: Seminarium Międzynarodowe ISS Karvina 27-29 listopada 2017 – nabór zgłoszeń / Wydział Zarządzania

Seminarium Międzynarodowe ISS Karvina 27-29 listopada 2017 – nabór zgłoszeń

2017-10-13
, red.  Magdalena Suraj

Zapraszamy do aplikowania studentów Wydziału Zarządzania do udziału w Seminarium Międzynarodowym International Student Seminar on Management and Financial Issues, ISS Karvina 2017, które odbędzie się w dniach 27-29 listopada 2017  r.

Zgłoś się do wystąpienia z referatem w języku angielskim z zakresu zarządzania, finansów, marketingu i logistyki.

Prześlij pełny tekst referatu na adres icec@prz.edu.pl w terminie nieprzekraczalnym do 7 listopada 2017 r. Jeśli przejdziesz pozytywnie etap recenzji będziesz miał okazję wyjechać do Czech, do uczelni partnerskiej Silesian University in Opava, School of Business Administration in Karvina i zaprezentować w języku angielskim swoją pracę w trakcie 15- minutowego wystąpienia.

Koszt przejazdu i zakwaterowania zapewnia uczelnia. W wyjeździe i seminarium będą brali udział studenci czescy, polscy, a także studenci programu Erasmus+ z obu uczelni. Więcej szczegółów na plakacie promującym seminarium. Osoba do kontaktu: Magdalena Suraj, pokój L-130, madeline@prz.edu.pl.