Strona: Rusza kolejna edycja programu grantowego SOFIA – czas na zieloną transformację z ONDE SA. / Wydział Zarządzania

2024-03-04
, red.  Sławomir Stec
Program grantowy SOFIA,

ONDE SA, wiodąca firma w sektorze odnawialnych źródeł energii (OZE) w Polsce, ma zaszczyt ogłosić start nowej edycji programu grantowego SOFIA (Science Onde Flow Innovation Academy). Program ten jest skierowany do ambitnych młodych naukowców, którzy pragną przyczynić się do zielonej transformacji Polski poprzez swoje innowacyjne projekty naukowe.

Program SOFIA stanowi niepowtarzalną okazję dla osób z pomysłami, które mogą zrewolucjonizować sektor OZE, oferując im wsparcie finansowe oraz możliwość rozwoju zawodowego i naukowego. ONDE SA zachęca do zgłaszania projektów, które cechują się funkcjonalnością i realnym potencjałem wprowadzenia do praktyki, mając na uwadze cel jakim jest przyspieszenie transformacji energetycznej w Polsce.

Co oferuje program SOFIA?

• Granty do 20 000 zł na rozwój innowacyjnych projektów w dziedzinie OZE,
  • Szansę na rozwój naukowy i zawodowy w dynamicznie rozwijającej się branży,
  • Możliwość nawiązania relacji zawodowych z wiodącymi specjalistami sektora OZE,
  • Cenne doświadczenie praktyczne i zawodowe w realizacji projektów związanych z odnawialnymi źródłami energii.

Do kogo skierowany jest program?

Program grantowy SOFIA jest otwarty dla wszystkich młodych naukowców, inżynierów i studentów w Polsce, którzy pracują nad projektami mogącymi przyczynić się do transformacji energetycznej kraju. Szukamy osób z inicjatywą, gotowych na wyzwania związane z przyszłością OZE i zdolnych do myślenia innowacyjnego.

Jak zgłosić się do programu?

Rekrutacja do programu trwa do 30 kwietnia 2024 r.. Szczegółowe informacje, regulamin uczestnictwa oraz formularz zgłoszeniowy są dostępne na stronie internetowej.

W razie pytań lub potrzeby dodatkowych informacji zachęcamy do bezpośredniego kontaktu poprzez e-mail: sofia@onde.pl.

O ONDE SA

ONDE SA jest liderem w branży odnawialnych źródeł energii w Polsce, dążąc do promowania zielonej energii i innowacji w sektorze. Firma angażuje się w rozwój technologii OZE, wspierając jednocześnie młode talenty i innowacyjne pomysły, które mogą przyczynić się do zrównoważonego rozwoju energetycznego kraju.