Strona: Rusza druga edycja Dyplomowej Sesji Posterowej POSTER MASTER / Wydział Zarządzania

Rusza druga edycja Dyplomowej Sesji Posterowej POSTER MASTER

2024-04-23
, red.  Justyna Stecko
Rusza druga edycja Dyplomowej Sesji Posterowej POSTER MASTER,

Rusza druga edycja Dyplomowej Sesji Posterowej POSTER MASTER.

Cel konkursu

Dyplomowa Sesja Posterowa POSTER MASTER ma na celu prezentację wyników badań uzyskanych przez studentów podczas realizacji dyplomowych prac magisterskich. Prezentacji towarzyszy konkurs, w trakcie którego nagrodzone zostaną najciekawsze prace dyplomowe. Szczegóły znajdują się w Regulaminie.

Warunki udziału

Konkurs skierowany jest do wszystkich dyplomantów Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza, których praca jest oryginalna i ciekawa badawczo.
Aby wziąć udział w sesji posterowej, należy przygotować plakat w formacie PDF (formatka - układ pionowy, rozmiar B1: 100 cm wysokość, 70 cm szerokość) i zapisaną wersję elektroniczną przesłać na adres e-mail.

Termin nadsyłania plakatów: 06.06.2024 r.

Partnerzy organizacyjni wydarzenia POSTER MASTER 2024: Fundacja Rozwoju Politechniki Rzeszowskiej.

Informacji udziela prodziekan ds. kształcenia dr Justyna Stecko.