Strona: Nabór wniosków o stypendium dla studentów I roku / Wydział Zarządzania

Nabór wniosków o stypendium dla studentów I roku

2023-10-14
, red.  Sławomir Stec
Stypendia Marszałka WP,

Informujemy, że na podstawie podjętych uchwał, tj. Uchwały Nr 530/11160/23 w sprawie Regulaminu programu stypendialnego pn. Stypendia Marszałka Województwa Podkarpackiego na rok akademicki 2023/2024 oraz Uchwały Nr 530/11161/23 w sprawie ogłoszenia naboru wniosków o przyznanie stypendium Marszałka Województwa Podkarpackiego dla studentów, w ramach programu stypendialnego pn. Stypendia Marszałka Województwa Podkarpackiego, na rok akademicki 2023/2024 z dnia 9 października 2023 r., Zarząd Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie ogłosił nabór wniosków o przyznanie stypendium Marszałka Województwa Podkarpackiego na rok akademicki 2023/2024, w ramach programu stypendialnego pn. Stypendia Marszałka Województwa Podkarpackiego dla studentów pierwszego roku studiów.

Termin naboru

Nabór wniosków trwał będzie od 16 do 27 października 2023 r.

Dodatkowe informacje

Szczegółowe informacje można znaleźć w poniższym pliku. W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z Urzędem Marszałkowskim Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie, Departamentem Edukacji, Nauki i Sportu, ul. Lubelska 4, telefon: (17) 743 31 69, adres e-mail: dek@podkarpackie.pl