Strona: Nabór na studia w Huazhong University of Science and Technology / Wydział Zarządzania

Nabór na studia w Huazhong University of Science and Technology

2024-03-08
, red.  Sławomir Stec
Nabór na studia w Huazhong University of Science and Technology

Politechnika Rzeszowska z radością ogłasza nabór dla studentów zainteresowanych studiami na Huazhong University of Science and Technology (HUST) w Chinach, jednej z najlepszych uczelni w kraju. Ta wyjątkowa okazja jest otwarta dla studentów, którzy są na co najmniej drugim roku studiów I stopnia, charakteryzują się wysoką średnią ocen i posiadają bardzo dobrą znajomość języka angielskiego.

Ważne informacje:

• Termin naboru: Do 29 marca br.
  • Lokalizacja: Huazhong University of Science and Technology, Wuhan, Chiny.
  • Semestr: Zimowy, rok akademicki 2024/2025.
  • Jak aplikować: Podania należy składać do 29 marca br. w Dziale Współpracy Międzynarodowej (budynek V, II piętro, pokój 214) lub drogą mailową na adres k.kadaj@prz.edu.pl. Wzór podania dostępny jest na dole strony.

HUST to prestiżowa uczelnia, na której studiuje ponad 56 tysięcy osób, w tym prawie 3 tysiące studentów z zagranicy. Politechnika Rzeszowska wysłała do tej pory 144 swoich studentów na HUST, dając im szansę na zdobycie cennego międzynarodowego doświadczenia.

Korzyści:

• Zwalnianie z opłat za studia.
  • Zapewnienie zakwaterowania w akademiku (pokój dwuosobowy).
  • Studenci pokrywają jedynie koszty związane z przejazdem, utrzymaniem oraz ubezpieczeniem.

Spotkanie informacyjne:

• Data: 14 marca 2024 r.
  • Godzina: 13:30
  • Format: Online na MS Teams.
  • Link do spotkania: Tutaj

Wymagania:

• Co najmniej II rok studiów I stopnia.
  • Zgoda dziekana.
  • Wysoka średnia ocen.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych studentów Politechniki Rzeszowskiej do skorzystania z tej niepowtarzalnej szansy na studia w Chinach i zdobycie międzynarodowego doświadczenia, które wzbogaci ich edukację oraz przyszłą karierę zawodową. Nie przegapcie terminu i dołączcie do grona studentów, którzy już odkrywają swoje możliwości na HUST!