Strona: Nabór na staż w Organizacji Międzynarodowego Lotnictwa Cywilnego (ICAO) / Wydział Zarządzania

Nabór na staż w Organizacji Międzynarodowego Lotnictwa Cywilnego (ICAO)

2016-11-30
, red.  Arkadiusz Surowiec
Arkadiusz Surowiec / PRz

Wydział Zarządzania oraz Wydział Budowy Maszyn i Lotnictwa ogłaszają nabór na staż w Organizacji Międzynarodowego Lotnictwa Cywilnego (ICAO) w Montrealu (Kanada).

Nabór trwa od 30.11.2016 - 7.12.2016 r. i dotyczy dwóch miejsc (po jednym z każdego Wydziału).

Zasady

Zgłoszenia opracowane samodzielnie w języku angielskim należy złożyć w Dziekanacie Wydziału Zarządzania (bud. S, pok. 13).

Warunkiem koniecznym dla zgłoszenia jest:

• realizacja studiów na co najmniej 5 semestrze,
  • średnia ocen nie mniejsza niż 4,0 za okres aktualnie realizowanych studiów (brana będzie pod uwagę średnia z systemu USOS),
  • zainteresowanie tematyką lotniczą w charakterze pasji,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Podania zostaną zweryfikowane przez Komisję Międzywydziałową i spośród zgłoszeń zostanie wybranych 10 najlepszych, których autorzy poproszeni zostaną na indywidualne spotkanie z Komisją. Komisja wybierze dwie osoby, których nazwiska zostaną wysłane do ICAO. Pozostałe etapy rekrutacji będą prowadzone przez osoby zatrudnione w ICAO.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!