Strona: Konferencja Naukowa: "Współczesne strategiczne aspekty bezpieczeństwa i zarządzania" / Wydział Zarządzania

2023-10-23
, red.  Daniel Wieliczko, Sławomir Stec
Konferencja Naukowa: "Współczesne strategiczne aspekty bezpieczeństwa i zarządzania",

Studenckie Koło Naukowe „Eurointegracja” zaprasza na konferencję naukową, która odbędzie się na Politechnice Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza.

Data wydarzenia to 24 października 2023 roku. Konferencja rozpocznie się o godzinie 10:30 i potrwa do 13:45. Miejscem konferencji będzie aula S1 w budynku S na Wydziale Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej.

Podczas konferencji będzie możliwość uczestnictwa w panelu eksperckim oraz panelach studenckich, na których zaprezentowane zostaną najważniejsze kwestie z dziedziny bezpieczeństwa i zarządzania.

Panel ekspercki pt. "Bezpieczeństwo w Erze Współczesnych Wyzwań" to jedno z głównych wydarzeń tego dnia.

W panelu tym wezmą udział eksperci: dr hab. Mariusz Ruszel, prof PRz, mgr Przemysław Ogarek, dr Anna Bałamut oraz insp. ZS Miłosz Elgass. Panel zostanie moderowany przez dr inż. Sławomira Steca.

Panel studencki

Młode pokolenie przyszłych naukowców przedstawi swoje tematy, które poruszają ważne kwestie związane z bezpieczeństwem i zarządzaniem. Dzięki nim dowiemy się, co jest ważne w tej dziedzinie i jakie innowacje mogą być wprowadzone.

Program wydarzenia:

• 10:20 - 10:30 Rejestracja uczestników
  • 10:30 - 10:40 Powitanie przez organizatorów (członków Koła Naukowego Eurointegracji)
  • 10:40 - 11:40 Panel ekspercki: "Bezpieczeństwo w Erze Współczesnych Wyzwań"
  • 11:40 - 11:55 Przerwa kawowa
  • 11:55 - 12:50 Panel Studencki
  • 12:50 - 13:00 Przerwa kawowa
  • 13:00 - 13:40 Panel Studencki
  • 13:40 - 13:45 Podsumowanie i zakończenie Konferencji

To wyjątkowa okazja, aby spotkać ekspertów i młodych naukowców, dzielić się wiedzą oraz rozwijać nasze zrozumienie współczesnych aspektów bezpieczeństwa i zarządzania.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do uczestnictwa w wydarzeniu.