Strona: Konferencja Naukowa - Turystyka i Zarządzanie: Integracja wiedzy i doświadczeń / Wydział Zarządzania

Konferencja Naukowa - Turystyka i Zarządzanie: Integracja wiedzy i doświadczeń

2023-11-07
, red.  Dominika Hammer, Sławomir Stec
Konferencja Naukowa - Turystyka i Zarządzanie: Integracja wiedzy i doświadczeń,

Studenckie Koło Naukowo-Badawcze Turystyki Tuptuś działające na Wydziale Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej zaprasza na Studencką Konferencję Naukową “Turystyka i Zarządzanie: Integracja wiedzy i doświadczeń”.

Wydarzenie odbędzie się stacjonarnie na Politechnice Rzeszowskiej dnia 15 listopada 2023 r. Do udziału zachęcamy wszystkich studentów Politechniki Rzeszowskiej zainteresowanych tematyką konferencji.

Konferencja ma na celu wymianę doświadczeń społeczności studenckiej, podzielenie się naukowymi pasjami i wiedzą w obszarach takich jak: zarządzanie, logistyka, marketing, turystyka oraz finanse i ekonomia.

Przykładowa tematyka:

• Rola marketingu w rozwoju turystyki.
  • Logistyka w turystyce: zarządzanie łańcuchem dostaw i infrastrukturą turystyczną.
  • Ekonomiczne wyzwania w sektorze turystycznym: trendy, analizy i prognozy.
  • Marketing i promocja destynacji turystycznych.
  • Zarządzanie jakością w usługach turystycznych: doskonałość obsługi klienta.
  • Innowacje technologiczne w turystyce: cyfrowe narzędzia, aplikacje i rozwiązania.
  • Turystyka jako czynnik rozwoju regionalnego: strategie i perspektywy.
  • Zrównoważona turystyka jako wyzwanie i szansa: strategie i praktyka.

Udział w konferencji jest w pełni darmowy.

Regulamin

Regulamin Studenckiej Konferencji Naukowej “Turystyka i Zarządzanie: Integracja wiedzy i doświadczeń” znajduje się pod linkiem.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu e-mail