Strona: Kolejny wykład o cyberbezpieczeństwie na Wydziale Zarządzania! / Wydział Zarządzania

Kolejny wykład o cyberbezpieczeństwie na Wydziale Zarządzania!

2023-11-27
, red.  Mirosław Sołtysiak
Wykład pt.: „Bezpieczeństwo w Cyberprzestrzeni”

W dniu 21 listopada 2023 r., Krzysztof Ostafiński – dyrektor projektów edukacyjnych Fundacji Warszawski Instytut Bankowości, przeprowadził wykład pt.: „Bezpieczeństwo w Cyberprzestrzeni”. Studenci dowiedzieli się m.in. o możliwościach jakie daje dzisiaj nowoczesna bankowość, zagrożeniach cybernetycznych oraz o podstawowych zasadach bezpiecznego korzystania z bankowości elektronicznej i Internetu.

Studenci zostali zachęceni również  do udziału w konkursie na najlepszą pracę dyplomową organizowaną w ramach Programu NZB oraz do udziału w kolejnej edycji konkursu FinSim Liga Akademicka.

Wydział Zarządzania od 10 lat współpracuje ze Związkiem Banków Polskich w ramach zainicjowanych przez ZBP programów edukacyjnych. Koordynatorem tej współpracy na Wydziale Zarządzania jest dr inż. Mirosław Sołtysiak.