Strona: IV Ogólnopolska Konferencja Naukowa “Wyzwania Zarządzania w XXI w. / Wydział Zarządzania

IV Ogólnopolska Konferencja Naukowa “Wyzwania Zarządzania w XXI w.

2024-01-19
, red.  Marcelina Smolak, Klaudia Kondziołka, Sławomir Stec
IV Ogólnopolska Konferencja Naukowa “Wyzwania Zarządzania w XXI w.”,

Koło Naukowe IAESTE działające przy Wydziale Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza ma zaszczyt zaprosić na IV Ogólnopolską Konferencję Naukową pt.: “Wyzwania Zarządzania w XXI w.”. To wyjątkowe wydarzenie odbędzie się w formie zdalnej, za pośrednictwem platformy MS Teams, 31 stycznia 2024 roku o godzinie 10:00.

O konferencji

Konferencja będzie doskonałą okazją do wymiany doświadczeń i wiedzy w zakresie nowoczesnych metod zarządzania. Skierowana jest do wszystkich, którzy interesują się tematyką zarządzania, zwłaszcza w następujących aspektach:

• zarządzanie przedsiębiorstwem po pandemii – szanse, zagrożenia, wyzwania, innowacyjność w prowadzeniu działalności,
  • zarządzanie finansami, w tym zarządzanie kosztami w aspekcie nowoczesnych rozwiązań,
  • zarządzanie kapitałem intelektualnym,
  • zarządzanie zasobami ludzkimi,
  • zarządzanie ryzykiem – normy, metody, instrumenty,
  • zarządzanie relacjami z klientami – wyzwania, strategie, systemy,
  • zarządzanie jakością,
  • employer branding,
  • innowacyjne metody produkcji,
  • społeczna odpowiedzialność biznesu,
  • logistyka, procesy i projekty w przedsiębiorstwie,
  • zarządzanie współczesnym portfelem inwestycyjnym,
  • systemy teleinformatyczne w przedsiębiorstwie.

Zachęcamy do czynnego udziału w konferencji studentów oraz doktorantów. Udział jest darmowy, a aktywni uczestnicy otrzymają certyfikaty. Prezentacje powinny trwać od 5 do 7 minut.

Aby się zarejestrować, należy wypełnić formularz dostępny pod linkiem.

Uwaga: Liczba miejsc jest ograniczona, a o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

• Zgłoszenia: do 24 stycznia 2024 r. do godz. 23:59
  • Nadsyłanie posterów/prezentacji: do 30 stycznia 2024 r.

Dodatkowe informacje, w tym zakres tematyczny oraz regulamin Konferencji są dostępne na stronach:

Kontakt

Zapraszamy do udziału w tej inspirującej konferencji, która jest doskonałą platformą do dyskusji i zdobywania wiedzy na temat współczesnych wyzwań w zarządzaniu.