Strona: International Day na Politechnice Rzeszowskiej / Wydział Zarządzania

2023-10-16
, red.  Sławomir Stec
International Day na Politechnice Rzeszowskiej,

Dział Współpracy Międzynarodowej serdecznie zaprasza studentki, studentów, doktorantki i doktorantów na International Day, który odbędzie się w dniu 17.10.2023 r. w holu budynku „V”, na parterze, w godzinach od 15:00 do 17:00.

Podczas spotkania, będzie można uzyskać szczegółowe informacje o programie ERASMUS, dzięki któremu można wyjechać na studia do jednej z Europejskich Uczelni lub odbyć praktykę w renomowanej firmie.

Będzie możliwość poznania zasad odbywania studiów i praktyki za granicą. Również będzie można spotkać się i porozmawiać ze studentami z Hiszpanii, z Włoch, z Portugalii, z Turcji, z Niemiec, z Gruzji, z Kazachstanu, z Uzbekistanu, z Litwy, z Meksyku, z Grecji.

Zagraniczni studenci przedstawią uniwersytety i miasta, z których pochodzą i przygotują również poczęstunek dla gości tego wydarzenia !