Strona: Gala Absolwenta Wydziału Zarządzania PRz podsumowanie / Wydział Zarządzania

Gala Absolwenta Wydziału Zarządzania PRz podsumowanie

2023-10-13
, red.  Jadwiga Nycz-Wróbel, Kinga Oszust
Gala Absolwenta Wydziału Zarządzania PRz,

Za Nami pierwsza Gala Absolwentów Wydziału Zarządzania PRz

W dniu 21 września 2023 r., w hotelu Hilton Garden Inn Rzeszów odbyła się pierwsza w historii Wydziału Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza Gala Absolwenta, zorganizowana z okazji 30 urodzin naszej Jednostki.

O Gali

Uroczystego otwarcia Gali Absolwenta dokonali: dr hab. Beata Zatwarnicka-Madura, prof. PRz oraz prof. dr hab. Grzegorz Ostasz. W swoim przemówieniu podkreślili, że to wyjątkowe wydarzenie jest nie tylko okazją do wspólnego świętowania, ale również do refleksji i wspomnień. Zwieńczeniem otwarcia był wspólny toast.

Na Gali zjawiło się wielu zaproszonych gości, w tym przedstawiciele świata nauki, biznesu, przyjaciele Wydziału Zarządzania oraz Absolwenci. Spotkanie to stanowiło doskonałą okazję do odnowienia znajomości z czasów studenckich, wymiany doświadczeń oraz ożywienia wspomnień wśród pracowników oraz Absolwentów.

Cenną pamiątkę dla Wydziału Zarządzania przekazał były Prezydent Miasta Rzeszów Mieczysław Janowski – perłę, która symbolizuję 30 rocznicę - nazywaną "perłową".

Całość wieczoru uświetnił pokaz tańca latino w wykonaniu Lemon Salsa.

Uroczystość ta była nie tylko okazją do wspólnego świętowania, ale również do refleksji nad dotychczasowymi osiągnięciami i planami na przyszłość. Rozmowy, które miały miejsce w trakcie Gali, stanowiły inspirację do dalszej współpracy i rozwoju naszej społeczności.

Grupa Absolwenci Wydziału Zarządzania PRz

Szanowana Absolwentko, Szanowny Absolwencie,

Serdecznie Wam dziękujemy za udział w wyjątkowym wydarzeniu, jakim była Gala Absolwentów Wydziału Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza. To historyczne spotkanie, zorganizowane z okazji 30-lecia naszej jednostki, było dla nas niezwykle ważnym wydarzeniem, które pozwoliło ożywić wspomnienia.

Rozpoczynając studia na Wydziale Zarządzania, staliście się już na zawsze niezwykle ważną częścią naszej społeczności, dlatego też cieszmy się, że wspólnie mogliśmy celebrować trzydzieści lat naszej historii, osiągnięć i sukcesów. Jesteście dla nas niezmiernie ważni, a Wasze osiągnięcia są źródłem naszej dumy.

Podążając z Waszym głosem utworzyliśmy na LinkedIn grupę „Absolwenci Wydziału Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza”. Jest to dla nas ważny krok który, umożliwi podtrzymywanie wspólnych relacji oraz integrowanie środowiska tych, którzy kiedyś nam zaufali i zdecydowali się z nami rozwijać. Będziemy starali się przekazywać tam informacje o ważnych wydarzeniach z życia Wydziału, ofertach edukacyjnych oraz o możliwościach dalszej współpracy.

Uprzejmie prosimy o dołączenie do grupy oraz rozpowszechnienie tej informacji wśród Waszych koleżanek i kolegów.

Zapraszamy także  do obserwowania naszych profili w mediach społecznościowych, gdzie regularnie udostępniamy ciekawe treści i informacje z życia naszego Wydziału. Dzięki temu pozostaniemy w stałym kontakcie i będziecie na bieżąco z naszymi działaniami.

Wydział Zarządzania obecny jest na platformach:

Jeszcze raz dziękujemy za Wasz udział w tym wyjątkowym dla naszej Jednostki wydarzeniu. Chcielibyśmy również podkreślić, że to nie ostatni taki huczny jubileusz, który świętowaliśmy wspólnie.