Strona: Dzień Otwarty Wydziału Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej / Wydział Zarządzania

Dzień Otwarty Wydziału Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej

2024-03-13
, red.  Sławomir Stec

Politechnika Rzeszowska ma zaszczyt zaprosić uczniów szkół średnich na wyjątkowy Dzień Otwarty Wydziału Zarządzania, który odbędzie się 15 marca 2024 r., w godzinach od 9:00 do 14:00. To niepowtarzalna okazja, aby z pierwszej ręki doświadczyć, co to znaczy studiować na jednym z najbardziej dynamicznie rozwijających się wydziałów.

Co oferujemy podczas Dnia Otwartego?

Dzień Otwarty to szansa na zapoznanie się z praktyczną stroną nauki poprzez uczestnictwo w różnorodnych warsztatach i pokazach. Oferujemy uczestnikom możliwość zobaczenia w akcji zaawansowanych technologii i metod stosowanych w nowoczesnym zarządzaniu, logistyce, marketingu i nie tylko.

Zapraszamy również na warsztaty:

• Odkryj potęgę eye trackera w badaniach marketingowych i zrozum, jak wpływa to na decyzje konsumenckie.
  • Dostrzeż praktyczne aspekty towaroznawstwa.
  • Zanurz się w świat wirtualnej rzeczywistości i przetwarzania obrazu, odkrywając ich zastosowanie w biznesie.
  • Poznaj sekrety kryminalistyki i metody, które pomagają w śledztwach.
  • Zobacz na własne oczy pokazy sztuk walki, które uczą dyscypliny i koncentracji.
  • Dowiedz się, jak roboty mobilne i automatycznie kierowane pojazdy transportowe rewolucjonizują logistykę.
  • Skorzystaj z doradztwa w zakresie rekrutacji i dowiedz się, jak dołączyć do grona naszych studentów.

Dodatkowo uczestnicy będą mieli okazję wysłuchać krótkich wykładów na aktualne tematy, takie jak: finanse i rachunkowość w kontekście dumy zawodowej ("Księgowy to brzmi dumnie"), logistyka w lotnictwie 4.0, zarządzanie procesami biznesowymi i wykorzystanie sztucznej inteligencji oraz wyzwania w zabezpieczaniu dokumentów w dzisiejszych czasach.

Jak do nas dołączyć?

Zainteresowanych uczestnictwem w Dniu Otwartym prosimy o rejestrację poprzez wysłanie wiadomości na adres e-mail: malicka@prz.edu.pl. To Twoja szansa, aby zobaczyć, jak może wyglądać Twoja przyszłość!

Nie przegap tej wyjątkowej okazji, aby zobaczyć Wydział Zarządzania od środka i zainspirować się do dalszego rozwoju. Czekamy na Ciebie!