Strona: „ZUS dla Ciebie” – wykład otwarty / Wydział Zarządzania

2024-05-08
, red.  Grzegorz Lew, Jakub Wiatr, Sławomir Stec
„ZUS dla Ciebie” – wykład otwarty

Koło Naukowe Rachunkowości ASSETS działające przy Katedrze Finansów, Bankowości i Rachunkowości miało zaszczyt zorganizować wykład otwarty pt. "ZUS dla Ciebie". Wydarzenie to odbyło się 15 kwietnia 2024 r. i przyciągnęło liczne grono studentów zainteresowanych tematyką rachunkowości i finansów oraz zarządzania.

Prelegentka

Wykład wygłosiła Pani Alicja Kochanowicz-Grabuś, koordynator ds. komunikacji społecznej i edukacji z Oddziału w Rzeszowie Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Pani Kochanowicz-Grabuś przybliżyła słuchaczom funkcjonowanie Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, podkreślając jego znaczenie w systemie finansowym i społecznym kraju.

Treść wykładu

Podczas wykładu uczestnicy mieli możliwość zgłębienia wiedzy na temat roli ZUS w kontekście zarządzania finansami i obowiązkami ubezpieczeniowymi. Tematyka ta jest szczególnie istotna dla studentów kierunków rachunkowość i finanse, gdyż pozwala na lepsze zrozumienie praktycznych aspektów pracy w tej branży.

Opiekunowie koła

Za organizację wydarzenia odpowiadali dr hab. Grzegorz Lew, prof. PRz oraz dr Agnieszka Lew, którzy są opiekunami Koła Naukowego Rachunkowości ASSETS. Ich zaangażowanie i współpraca z wykładowcami oraz specjalistami z różnych dziedzin umożliwiają studentom rozwijanie swoich pasji naukowych.

Zapraszamy na kolejne wydarzenia!

Serdecznie zapraszamy na kolejne wydarzenia organizowane przez nasze Koło Naukowe. To doskonała okazja do zdobycia cennych informacji oraz rozwijania własnych zainteresowań naukowych.