Strona: Znany jest termin IX Konferencji Naukowej “Bezpieczeństwo energetyczne – filary i perspektywa rozwoju” / Wydział Zarządzania

2023-12-28
, red.  Sławomir Stec
IX Konferencja Naukowa “Bezpieczeństwo energetyczne – filary i perspektywa rozwoju”,

Z przyjemnością informujemy, że znany jest termin IX Konferencji Naukowej "Bezpieczeństwo energetyczne – filary i perspektywa rozwoju”, która odbędzie się w dniach 9-10 września 2024 r.

O konferencji

Konferencja ta stanowi kluczowe wydarzenie dla branży energetycznej w Polsce, będąc platformą do prezentacji innowacyjnych koncepcji, a także do prowadzenia dyskusji naukowych i eksperckich na najwyższym poziomie. Jest to wyjątkowa okazja do wymiany myśli i doświadczeń pomiędzy naukowcami, ekspertami, przedstawicielami administracji publicznej, spółek energetycznych, organizacji pozarządowych oraz dziennikarzami gospodarczymi i studentami.

Celem konferencji jest wniesienie wartościowego wkładu w dyskusję na temat polityki energetycznej, bezpieczeństwa energetycznego oraz szeroko pojętego sektora energii. Organizatorzy mają nadzieję, że takie spotkania przyczyniają się do rozwoju dorobku naukowego w tej istotnej dziedzinie.

Organizatorzy, czyli Instytut Polityki Energetycznej im. Ignacego Łukasiewicza wraz z Wydziałem Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza zapraszają do uczestnictwa w tym ważnym wydarzeniu, które z pewnością przyczyni się do pogłębienia wiedzy i zrozumienia kluczowych zagadnień związanych z bezpieczeństwem energetycznym.

Podsumowanie poprzedniej edycji konferencji

Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem VIII Konferencji Naukowej "Bezpieczeństwo energetyczne – filary i perspektywa rozwoju”, która odbyła się w dniach 11-12 września 2023 r. W wydarzeniu tym wzięło udział 320 uczestników, 150 prelegentów, 46 ośrodków naukowych i 26 partnerów, co świadczy o olbrzymim zainteresowaniu i znaczeniu bezpieczeństwa energetycznego w naszym kraju.

Informacje dodatkowe

Konferencja będzie transmitowana online, umożliwiając udział osobom z różnych części kraju i świata. Więcej informacji będzie pojawiało się sukcesywnie na stronie głównego organizatora.