Strona: Zaproszenie na Warsztaty z Programu MS Excel / Wydział Zarządzania

2024-04-05
, red.  Sławomir Stec
Zaproszenie na Warsztaty z Programu MS Excel,

Studenckie Koło Naukowe Rachunkowości "ASSETS" zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału w profesjonalnych warsztatach poświęconych programowi MS Excel. To wyjątkowa okazja, aby rozwinąć swoje umiejętności obsługi jednego z najbardziej uniwersalnych narzędzi biurowych, niezbędnego w wielu aspektach zarówno pracy zawodowej, jak i akademickiej.

Prowadzący

Warsztaty poprowadzi mgr Maciej Hadław, doświadczony ekspert w dziedzinie analizy danych. Jego wiedza i umiejętności praktyczne gwarantują, że uczestnicy warsztatów zyskają solidne podstawy oraz cenne wskazówki, które pozwolą na samodzielne wykorzystanie programu w przyszłości.

Termin i miejsce

Warsztaty zaplanowano na dzień 9 kwietnia 2024 roku (wtorek), start o godzinie 20:00, na Platformie MS Teams. Aby wziąć udział, prosimy o użycie kodu: me5xl88. Zgodnie z planem organizatorów, spotkania będą miały miejsce co dwa tygodnie.

Nie przegap tej szansy na podniesienie swoich kompetencji i poszerzenie możliwości zawodowych dzięki zaawansowanej znajomości MS Excel. Warsztaty są skierowane do osób na różnych poziomach zaawansowania – zarówno początkujących, jak i tych, którzy chcą usystematyzować oraz poszerzyć swoją dotychczasową wiedzę.

Zachęcamy do rejestracji i dołączenia do nas. To nie tylko możliwość nauki od najlepszych, ale również szansa na wymianę doświadczeń z innymi uczestnikami warsztatów. Do zobaczenia!