Strona: Zaproszenie na Seminarium Naukowe: Rachunkowość Bez Tajemnic / Wydział Zarządzania

Zaproszenie na Seminarium Naukowe: Rachunkowość Bez Tajemnic

2024-04-06
, red.  Julita Zimnicka, Sławomir Stec
Seminarium Naukowe: Rachunkowość Bez Tajemnic,

Studenckie Koło Naukowe Rachunkowości ASSETS ma przyjemność zaprosić wszystkich zainteresowanych na wyjątkowe wydarzenie - Studenckie Seminarium Naukowe: Rachunkowość Bez Tajemnic: Działania i wyniki przedsiębiorstw. Seminarium to będzie doskonałą okazją do zgłębienia wiedzy z zakresu rachunkowości oraz do wymiany doświadczeń z ekspertami i pasjonatami tej dziedziny.

Termin i miejsce

• 8 kwietnia 2024 r., godzina 19.00
  • Budynek S, sala S.11

Wydarzenie to będzie również okazją do spotkania członków i sympatyków Koła Naukowego ASSETS. W trakcie spotkania przedyskutowane zostaną bieżące sprawy koła oraz zaplanowane przyszłe inicjatywy.

Nie przegap tej wyjątkowej okazji do rozwoju i nawiązania nowych kontaktów w świecie rachunkowości!

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa!