Strona: Zaproszenie na otwarty wykład „Globalny rynek papierów wartościowych” / Wydział Zarządzania

Zaproszenie na otwarty wykład „Globalny rynek papierów wartościowych”

2024-04-18
, red.  Jakub Wiat, Sławomir Stec
Zaproszenie na otwarty wykład „Globalny rynek papierów wartościowych”,

Koło Naukowe Rachunkowości „ASSETS” na Wydziale Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej ma zaszczyt zaprosić wszystkich zainteresowanych na wykład otwarty pt. „Globalny rynek papierów wartościowych”. Prelegentkami wydarzenia będą dwie wybitne specjalistki z branży finansowej: Paulina Raczek, Service Manager w dziale Tax Client Service and Investigations, oraz Bogusława Kus, Senior Director – Head of TP and Settlement Discipline CS.

Wykład odbędzie się w poniedziałek, 22 kwietnia o godzinie 14:00, w sali S.3 budynku S.

Jest to doskonała okazja dla studentów oraz wszystkich zainteresowanych rynkiem finansowym, aby poszerzyć swoją wiedzę i zrozumienie globalnych mechanizmów finansowych.

Zachęcamy do wzięcia udziału i skorzystania z możliwości spotkania z ekspertami oraz dyskusji na aktualne tematy rynku kapitałowego.

Do zobaczenia!