Strona: Zaproszenie na Konferencję Naukową „Współczesne bezpieczeństwo energetyczne – szanse i zagrożenia”. / Wydział Zarządzania

2021-04-07
, red.  Alicja Grabowy

Studenckie Koło Naukowe „Eurointegracja” działające przy Zakładzie Ekonomii WZ PRz zaprasza na I Studencką Konferencję Naukową pt. „Współczesne bezpieczeństwo energetyczne – szanse i zagrożenia”. Odbędzie się ona w formie online w dniu 29 kwietnia 2021 r. za pośrednictwem platformy Microsoft Teams.

Spotkanie ma na celu wymianę doświadczeń i poglądów środowiska studenckiego dotyczących współczesnej branży energetycznej oraz bezpieczeństwa jej funkcjonowania. Tematyka konferencji obejmuje m.in. następujące obszary:

• Bezpieczeństwo energetyczne.
  • Energetyka w czasach pandemii.
  • Cyberbezpieczeństwo w sektorze energetycznym.
  • Rynki surowców energetycznych (ropa naftowa, gaz ziemny, wodór).
  • Działania soft power – wojna informacyjna i dezinformacyjna w sektorze energetycznym.
  • Transformacja energetyczna Polski.
  • Stosunki międzynarodowe a energetyka.
  • Metale rzadkie i górnictwo kosmiczne.
  • Odnawialne źródła energii.
  • Energetyka jądrowa.

Zarówno czynna, jak i bierna forma uczestnictwa w konferencji jest bezpłatna. Więcej szczegółów znaleźć można na oficjalnej stronie wydarzenia na Facebooku: https://fb.me/e/26RIhDPiU

Kontakt: eurointegracja@gmail.com