Strona: Zaproszenie na I Ogólnopolski Konkurs Logistyczny “Logistyka - umysłowa gimnastyka” / Wydział Zarządzania

2021-11-24
, red.  Paulina Bednarska, Iwona Oleniuch
Grafika informująca o konkursie, graf. P. Bednarska

Dnia 12 stycznia 2022 r. o godzinie 17:00 odbędzie się I Ogólnopolski Konkurs Logistyczny “Logistyka - umysłowa gimnastyka” organizowany przez:

Cele konkursu

Zamierzeniem organizatorów jest:

1. wyróżnienie uzdolnionych studentów,
  2. promocja kształcenia na kierunku logistyka,
  3. popularyzacja wiedzy o logistyce i rozwijanie zainteresowań dotyczących szeroko rozumianej problematyki logistycznej,
  4. sprawdzenie wiedzy teoretycznej i umiejętności praktycznych rozwiązań w obszarze logistyki.

Dla kogo

Do udziału zapraszamy studentów uczelni wyższych w Polsce. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają dyplomy uczestnictwa, natomiast osoby, które zdobędą 1, 2 i 3 miejsce także nagrody rzeczowe.

Forma i zasady

Ze względów epidemicznych wydarzenie odbędzie się z wykorzystaniem technik i metod kształcenia na odległość. Konkurs składa się z jednego etapu polegającego na rozwiązaniu testu jednokrotnego wyboru (część teoretyczna) i zadań (część praktyczna). Uczestnicy są zobowiązani do posiadania własnych kalkulatorów (zabronione jest korzystanie z telefonów oraz z pomocy osób trzecich), legitymacji studenckich oraz włączonych kamer przez cały czas trwania konkursu.

Zgłoszenie udziału

Chęć udziału w konkursie należy zgłosić indywidualnie za pomocą formularza na stronie: https://tiny.pl/9dmh8

Termin: od godziny 9:00 w dniu 06.12.2021 r., do godziny 20:00 w dniu 20.12.2021 r.

Liczba miejsc jest ograniczona. O uczestnictwie w konkursie decyduje kolejność zgłoszeń.

Regulamin konkursu dostępny jest po kliknięciu w link: http://bityl.pl/2eTWO