Strona: Zaproszenie na Dzień Otwarty Wydziału Zarządzania / Wydział Zarządzania

2023-02-07
, red.  Tadeusz Olejarz
Zaproszenie na Dzień Otwarty Wydziału Zarządzania

Serdecznie zapraszamy uczniów oraz kadrę pedagogiczną szkół ponadpodstawowych do udziału w Dniu Otwartym Wydziału Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza, który odbędzie się w formule stacjonarnej w dniu 24 lutego 2023 r.

Dzień Otwarty to doskonała okazja dla młodzieży szkolnej do zapoznania się z pełną ofertą edukacyjną naszej Uczelni i naszego Wydziału oraz zasadami rekrutacji na rok akademicki 2023/2024.

Zapraszamy do aktywnego uczestnictwa w naszym evencie

W trakcie wydarzenia uczniowie doświadczą praktycznych aspektów nauki w kilku laboratoriach. Będą mogli również uczestniczyć w warsztatach praktycznych (m.in. z zakresu towaroznawstwa, zastosowania eye-trackingu i analiz kryminalistycznych) oraz zapoznać się z wymiernymi korzyściami studiowania na kierunkach studiów: zarządzanie, finanse i rachunkowość, logistyka, bezpieczeństwo wewnętrzne, inżynieria procesów biznesowych.

Przygotowaliśmy stanowiska praktyków, to jest: Sił Zbrojnych, Policji, Służby Więziennej, Straży Pożarnej, Legii Akademickiej.

Zapraszamy grupy zorganizowane, a także indywidualnych odwiedzających.

Do zobaczenia w murach Wydziału Zarządzania PRz.

Najistotniejsze informacje

• Termin: 24 lutego 2023 r. w godz. 9.00-13.00
  • Miejsce: Wydział Zarządzania, al. Powstańców Warszawy 10 (budynek S)

Dołącz do wydarzenia już dzisiaj