Strona: Zaproszenie do udziału w III edycji Akademii Instytutu Finansów / Wydział Zarządzania

Zaproszenie do udziału w III edycji Akademii Instytutu Finansów

2023-10-03
, red.  Jadwiga Nycz-Wróbel
III edycja Akademii Instytutu Finansów,

W dniach 2-20 października 2023 r. odbędzie się rekrutacja do III edycji Akademii Instytutu Finansów.

Akademia Instytutu Finansów

To projekt, który składa się z cyklu weekendowych spotkań wykładowo - warsztatowych, prowadzonych przez ekspertów ze świata finansów, ekonomii i administracji publicznej, które odbędą się w gmachu Ministerstwa Finansów. Jego celem jest szerzenie wiedzy z zakresu finansów oraz przybliżenie działania administracji publicznej.

Rekrutacja trwa w dniach 2-20 października 2023 r

W rekrutacji mogą wziąć udział wszyscy studenci I–IV roku studiów, w szczególności kierunków prawniczych, ekonomicznych, finansowych oraz socjologicznych do 25. roku życia. Dla najbardziej wyróżniających się uczestników przewidziane są nagrody i wyróżnienia.

Dodatkowe informacje

Więcej informacji na temat Akademii Instytutu Finansów oraz rekrutacji można znaleźć w załączniku oraz na stronie internetowej.