Strona: Zaproszenie dla pracowników Wydziału do udziału w szkoleniach świadomościowych / Wydział Zarządzania

Zaproszenie dla pracowników Wydziału do udziału w szkoleniach świadomościowych

2020-09-30

Szanowni Państwo, Pracownicy Wydziału Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej

zapraszam pracowników Wydziału Zarządzania do udziału w szkoleniach świadomościowych związanych z tematyką funkcjonowania osób z niepełnosprawnościami oraz osób o szczególnych potrzebach w środowisku akademickim. Szkolenia będą realizowane w ramach projektu POWER „Politechnika Rzeszowska Uczelnią Dostępną”. Kierownikiem projektu jest dr inż. Anna Szlachta, prof. PRz.

W 2019 roku weszła w życie ustawa o zapewnianiu dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami, która nakłada na podmioty wiele obowiązków w tym zakresie - dotyczy to także uczelni publicznych. Jesteśmy Wydziałem w którym co roku jest najwięcej zarejestrowanych osób, które mogą starać się o wsparcie, dlatego też propagowanie wiedzy w tym obszarze jest bardzo istotne.

Informacje o tematyce szkoleń oraz zasadach rekrutacji są dostępne na stronie: https://uczelniadostepna.prz.edu.pl/projekt. Znajdują się tam również druki niezbędne do procesu rekrutacji i udziału w szkoleniach oraz regulamin projektu. Udzielę wszelkich  informacji dotyczących tematyki i warunków realizacji szkoleń. Zapraszam do kontaktu mailowego: niemieco@prz.edu.pl.

Nadmienię, że poszczególne szkolenia są adresowane do określonych grup pracowników naszej uczelni, ale w miarę wolnych miejsc można uczestniczyć w szkoleniach o dowolnej tematyce.

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniach proszę o wypełnienie, zeskanowanie i przesłanie formularza rekrutacyjnego na adres projektu: ud@prz.edu.pl. Formularz można także przesłać do mnie. Po odbytym szkoleniu uczestnicy otrzymają materiały szkoleniowe oraz odpowiednie zaświadczenia/certyfikaty.

Zachęcam Państwa do udziału w szkoleniach.
Pełnomocnik Dziekana ds. Studentów Niepełnosprawnych
dr Oktawia Jurgilewicz