Strona: Zaproszenie - Graduacja 2019 / Wydział Zarządzania

Zaproszenie - Graduacja 2019

2019-07-10
, red.  Piotr Cyrek

Dziekan Wydziału Zarządzania PRz – dr hab. inż. Stanisław Gędek, prof. PRz  zaprasza 27 października 2019 roku (niedziela) o godz. 9.30 do auli S-1 na GRADUACJĘ. Absolwenci studiów II stopnia odbiorą dyplomy ukończenia studiów magisterskich.

Warunkiem uczestnictwa w Graduacji jest spełnienie następujących wymogów:

• obrona pracy magisterskiej do 30 września 2019 roku,
  • złożenie deklaracji uczestnictwa w formularzu dostępnym na stronie: https://graduacjawz.prz.edu.pl/
  • zgłoszenie się obowiązkowo do dnia 20 października 2019 roku do właściwego dziekanatu (odbiór kopii dyplomu).

Udział w Graduacji jest bezpłatny. Istnieje możliwość udziału w ceremonii osób towarzyszących. Po uroczystości zapraszamy do wykonania fotografii w todze i birecie z promotorem i przyjaciółmi. Informacje bieżące będą przesyłane drogą poczty elektronicznej na e-mail wskazany deklaracji uczestnictwa.

Organizatorzy Graduacji: e-mail: absolw@prz.edu.pl

Zapraszamy, bo GRADUACJA jest wydarzeniem, które na zawsze pozostaje w pamięci!