Strona: Zapraszamy na wykład otwarty pt. "Rola sądownictwa w systemie bezpieczeństwa państwa" / Wydział Zarządzania

2019-12-06

W poniedziałek 9 grudnia 2019 r. dr Grażyna Artymiak (sędzia Sądu Okręgowego w Rzeszowie, pełniąca funkcję wiceprezesa tegoż sądu) oraz Jacek Surmacz (sędzia Naczelnego Sądu Administracyjnego, pełniący funkcję wiceprezesa Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Rzeszowie) w trakcie wykładu otwartego poruszą temat roli sądownictwa  powszechnego i administracyjnego w systemie bezpieczeństwa państwa.

Wykład rozpocznie się o godz. 14.00 w sali S-2, a sędziowie zostali zaproszeni do nas przez Koło Naukowe Studentów Bezpieczeństwa Wewnętrznego „Enigma” i przez władze Wydziału.

Zachęcamy do wysłuchania wystąpień.