Strona: Zapraszamy na wykład otwarty dotyczący przewozów lotniczych Cargo / Wydział Zarządzania

Zapraszamy na wykład otwarty dotyczący przewozów lotniczych Cargo

2018-10-25

Dziekan Wydziału Zarządzania zaprasza studentów kierunku logistyka na wykład otwarty dotyczący przewozów lotniczych Cargo, który wygłosi pan Grzegorz Brzeski - kierownik Zespołu Cargo. Tematyka jest interesująca i koreluje z programem nauczania na tym kierunku studiów.

Wykład odbędzie się w dniu 29 października 2018 r. w sali S-1; początek godz. 10.30.