Strona: Zapraszamy na studia na nasz Wydział! / Wydział Zarządzania

Zapraszamy na studia na nasz Wydział!

2019-05-04

W dniu 25 kwietnia 2019 r. dr Jolanta Puacz-Olszewska i dr Marlena Lorek z Zakładu Nauki o Bezpieczeństwie (Wydział Zarządzania PRz) uczestniczyły w „Dniu Otwartym Szkoły” w Zespole Szkół Kształcenia Ustawicznego w Rzeszowie.

Celem spotkania było zaprezentowanie Wydziału Zarządzania i naszej oferty kształcenia na rok akademicki 2019/2020. Największym zainteresowaniem cieszył się głównie kierunek: bezpieczeństwo wewnętrzne, gdyż uczniowie tej szkoły, którzy podchodzą w tym roku do matury kształcą się w klasie o profilu wojskowym. Ponadto wielu przyszłych absolwentów chce swoją przyszłość związać z wojskiem, bowiem posiadają już podstawową wiedzę, jaką zdobyli podczas kształcenia w X LO w Rzeszowie.

Spotkanie doszło do skutku dzięki olbrzymiej przychylności Dyrekcji ZSKU w Rzeszowie.