Strona: Zapraszamy na IV Ogólnopolskie Seminarium Naukowe „Marketing (r)Evolution – nowe techniki, pomysły, rozwiązania” / Wydział Zarządzania

2021-03-29
, red.  Aleksandra Paździor

Studenckie Koło Naukowe Komunikacji Marketingowej „Brief” serdecznie zaprasza na IV Ogólnopolskie Seminarium Naukowe „Marketing (r)Evolution – nowe techniki, pomysły, rozwiązania”, które odbędzie się online 15.04.2021 r. o godzinie 11.00. Jest ono skierowane do studentów, którzy są zainteresowani tematyką marketingu.

Seminarium ma na celu wymianę studenckich doświadczeń, podzielenie się naukowymi pasjami i wiedzą w następujących obszarach tematycznych:

• wykorzystanie social mediów w marketingu,
  • logistyka marketingowa,
  • technologia informatyczna w marketingu,
  • innowacje w marketingu,
  • nowoczesne koncepcje i rozwiązania logistyczne,
  • kierunki ewolucji współczesnego marketingu,
  • systemy identyfikacji wizualnej przedsiębiorstw,
  • trendy marketingowe w opakowalnictwie,
  • marketing w dobie kryzysu,
  • prawo w marketingu.

Seminarium będzie odbywać się zdalnie za pośrednictwem platformy MS Teams. Zarówno udział czynny, jak i bierny w seminarium jest darmowy.

Kalendarium:

Serdecznie zapraszamy!

Regulamin IV Ogólnopolskiego Seminarium Naukowego „Marketing (r)Evolution – nowe techniki, pomysły, rozwiązania”.
Kontakt: sknkm.brief@gmail.com, www.facebook.com/SKNKM