Strona: Zapraszamy do współpracy. Dołącz do grona ludzi z pasją! / Wydział Zarządzania

Zapraszamy do współpracy. Dołącz do grona ludzi z pasją!

2021-01-07
, red.  Piotr Cyrek

Droga Studentko, Drogi Studencie (również studiów doktoranckich)

Jeśli masz: energię, chęci i zapał, to właśnie CIEBIE szukamy!

Zapraszamy do współpracy przy organizacji VI Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej „Bezpieczeństwo energetyczne – filary i perspektywa rozwoju”.

Możesz stać się częścią dynamicznego zespołu i wzmocnić swoją aktywnością zapał innych uczestników, a przy tym:

• nauczyć się działania w zespole,
  • nabyć cenne doświadczenie organizacyjne,
  • poznać w praktyce metody zarządzania,
  • zyskać nową wiedzę o ciekawych tematach ekonomicznych, społecznych
    i technicznych,
  • sprawdzić się w stawianiu czoła wyzwaniom,
  • spotkać ciekawych ludzi.

Dołącz do grona ludzi z pasją i wzbogać zespół swoimi pomysłami!

Poszukujemy osób:

• energicznych i chętnych do działania,
  • konsekwentnie i odpowiedzialnie realizujących powierzone zadania,
  • gotowych rozwijać umiejętności i kompetencje.

Zgłoszenia poprzez wysłanie CV można dokonać do dnia 31 stycznia 2021 r. na adres e-mail: mruszel@prz.edu.pl

W trakcie wydarzenia podjęta zostanie dyskusja o: polityce dostaw gazu ziemnego i ropy naftowej; wykorzystaniu wodoru; transporcie niskoemisyjnym oraz elektromobilności; energetyce wiatrowej offshore; cyberbezpieczeństwie w sektorze energetycznym; stabilności systemów zaopatrzenia w energię, surowce i paliwa w aspekcie współczesnych zagrożeń sabotażowych i terrorystycznych; energetyce jądrowej; transformacji energetycznej; rozpoczniemy także dyskusję nad tematyką usług elastyczności i wirtualnych elektrowni.

Wierzymy, że utworzenie płaszczyzny dla przeprowadzenia dyskusji z udziałem naukowców, ekspertów, przedstawicieli administracji publicznej, spółek energetycznych, organizacji pozarządowych oraz dziennikarzy gospodarczych i studentów, przyczyni się do rozwoju dorobku naukowego w tym obszarze wiedzy.

Wszelkie informacje dotyczące wydarzenia znaleźć można na: www.instytutpe.pl/konferencja2021 oraz www.facebook.com/events/1049007688843748

Podsumowanie poprzedniej V Konferencji: www.instytutpe.pl/konferencja2020

Wideo-podsumowanie (2020): youtu.be/duPSZAwUQ60

Zabezpieczenia w trakcie V edycji: youtu.be/Da-xOAAmm8c

Główni Partnerzy V Konferencji Naukowej (2020): PGE Polska Grupa Energetyczna S.A., OGP GAZ-SYSTEM S.A., PKN ORLEN S.A., PGNiG S.A., ARP S.A.