Strona: Zapoznaj się z Programem publikowania otwartego Elsevier / Wydział Zarządzania

Zapoznaj się z Programem publikowania otwartego Elsevier

2019-12-31

Program publikowania otwartego Elsevier skierowany jest do wszystkich autorów afiliujących do PRz (pracownicy, doktoranci, studenci).

Elsevier udostępnił do programu 1777 czasopism hybrydowych oraz gold open access.

Program składa się z dwóch części:

• publikowanie darmowe (część A) - w ramach określonej puli artykułów dla wszystkich uczelni w Polsce
  • publikowanie częściowo płatne (część B) - po wyczerpaniu puli w ramach części A.

Aktualnie dostępna jest część A (publikowanie darmowe).

Szczegóły znajdują się na stronie Wirtualnej Biblioteki Nauki.