Strona: Zapoznać się z ofertą zawsze warto... / Wydział Zarządzania

Zapoznać się z ofertą zawsze warto...

2019-05-17
, red.  Piotr Cyrek

W dniu 23 maja 2019 r. firma UTC CCS Manufacturing Polska Sp. z o.o. zaprasza wszystkich studentów na spotkanie otwarte pt. "Praktyczna wiedza ma sens", które rozpocznie się o godz. 14.00 w budynku V, sala V6. W programie oprócz zaprezentowania profilu i działalności firmy mowa będzie m.in. o nowych technologiach: proces spawania laserowego; kontrola optyczna 3D, In-circuit and Function Test. Przewidziano także informację o programie płatnych praktyk wakacyjnych itp.