Strona: Zakończyliśmy obrony inżynierskie / Wydział Zarządzania

2022-02-18
, red.  Iwona Oleniuch, fot. Arkadiusz Surowiec
Dumni absolwenci ze swoimi pracami dyplomowymi, fot. A. Surowiec

W dniach 1, 2 i 17 lutego 2022 r. studenci ostatnich roczników studiów stacjonarnych i niestacjonarnych I stopnia na kierunku Logistyka bronili prac dyplomowych.

Dla każdego ze 150 dyplomantów był to czas wytężonej pracy i mniejszego lub większego stresu, zakończonego sukcesem osobistym i dumą z osiągnięcia prestiżowego tytułu inżyniera.

Przebieg obron

Obrony odbyły się stacjonarnie, przy zachowaniu reżimu sanitarnego. Prace i wiedzę studentów oceniały dwie komisje pod przewodnictwem prodziekana WZ ds. kształcenia dra inż. Pawła Dobrzańskiego oraz prodziekana WZ ds. rozwoju dra hab. Tadeusza Olejarza, prof. PRz, z udziałem promotorów i recenzentów prac. Studenci odpowiadali na pytania z treści prac dyplomowych oraz z przedmiotów realizowanych w toku studiów.

Gratulacje

Wszystkim 150 absolwentom gratulujemy i życzymy wielu sukcesów zawodowych. Zapraszamy również na studia II stopnia na kierunku Logistyka na Wydziale Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej oraz na inne kierunki i studia podyplomowe. Do 23.02.2022 r. trwa jeszcze rejestracja na kierunki:

• Zarządzanie Bezpieczeństwem i Higieną Pracy - BHP (z dofinansowaniem z EFS),
  • Project Manager.

Zapraszamy do kontaktu z Wydziałem Zarządzania poprzez media społecznościowe: